Tutaj czas płynie inaczej...

O pałacu

Informacje ogólne

Lokalizacja
Cicha i spokojna wieś Brunów, położona z dala od zgiełku ulic, hałasu miast i pośpiechu dnia codziennego. Tutaj czas płynie inaczej. Spróbuj doświadczyć czegoś innego; udaj się w malownicze i sprzyjające refleksjom tereny Pałacu Brunów położone 4 km od Lwówka Śląskiego, 18 km od autostrady A4 i 120km od Wrocławia.
Zabytkowy kompleks
Pałac Brunów to zabytkowy kompleks składający się z trzech budowli, otoczonych parkiem i ogrodem.
Posiadamy 145 miejsc noclegowych, restaurację, strefę wellness i spa, korty tenisowe, plac zabaw, dwa duże parkingi.

Główną budowlą jest Pałac, w którym znajdują się pokoje gościnne, restauracja, strefa Wellness i Spa, sala śniadaniowa i restauracyjna.
W Pałacu odbywają się wesela, imprezy rodzinne, szkolenia i konferencje.

W Oficynie również znajdują się pokoje gościnne, dwa z nich na parterze przystosowane są do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Sala Kominkowa oraz sala Bilardowa są miejscem, gdzie goście mogą się spotkać i odpocząć, organizujemy tu również szkolenia oraz małe rodzinne imprezy do 30 osób.

Powozownia to największa budowla w zespole pałacowym.
Znajduje się tu sala balowa, która jest idealnym miejscem na wesele, konferencje lub różnego rodzaju bale.
Część stajenna pełni funkcję sali bankietowej na małe przyjęcia i szkolenia.
Na piętrze mieszczą się pokoje gościnne.

Park i ogród
Zieleń otacza wszystkie budowle w kompleksie Pałacowym. Nasi goście mogą wypocząć w ogrodzie francuskim, tuż przy Pałacu, lub spacerując po romantycznym parku.
Dzieci w Pałacu
Małe jest piękne. I należy o nie dbać. Dlatego tak troszczymy się o najmłodszych Gości Pałacu. Z myślą o nich i dla nich przygotowaliśmy plac zabaw pełen atrakcji. Restaurację zaaranżowaliśmy w ten sposób, by można się bawić do woli. Dla rodzin z dziećmi oferujemy szereg udogodnień: bezpłatne łóżeczko dla dzieci w pokoju, możliwość wypożyczenia książeczek.
Każdy z nas był dzieckiem – miłe wspomnienia są najważniejsze. Czyż nie?